دسته‌ها
Uncategorized

نرده حفاظ دور ویلا

نرده های حفاظ که در دور ویلا بکار میروند برای امنیت و ایمنی ساکنین ویلا ها استفاده میشود. اقسام مختلفی از نرده دور ویلا وجود دارد که با توجه به شرایط محیط نگه دارنده ویلا مورد استفاده قرار میگیرد. دیوار ویلا ها در بیشتر مناطق ایران از بلوک های سیمانی هستند. بلوک های سیمانی داخلی خالی دارند و نرده حفاظ شاخ گوزنی دور ویلا بر روی دیوار ویلایی به راحتی قابل نصب نیست ابتدا باید دیوار را با یک میله بزرگ 45 سانتی مصلح کنند.

نرده دیوار بلند دور ویلا

در صورتی که برای انتخاب حفاظ سر دیوار ویلا به یک نکته اساسی توجه داشته باشیم و آن این است که بیشتر ویلا ها در مناطق خلوت ساخته شده و گذشته از این اکثر ویلا ها دارای مساحت های زیادی هستند. بیاید امنیت یک ویلا را با یک ساختمان بررسی کنیم . بیشتر ساختمان ها در مناطق شلوغ ساخته می‌شوند. بنا بر این زمان برای عبور مهم ترین مورد برای سارقان است . حال یک ویلا را در نظر بگیریم مکانی بسیار خلوت که رفت و آمد به شدت کم است و در مواقعی حتی صاحبان ویلا هم در حال استراحت هستند ، بنا بر این سارق یا مهاجم به راحتی می‌تواند گوشه ای از ساختمان را که دارای امنیتی کم تر است را برای عبور انتخاب می کند چرا که اطمینان دارد زمان کافی را برای عبور دارد. بنا بر این ارتفاع یک مورد بسیار مهم برای انتخاب نرده دیوار ویلا است . با توجه به تجربه نویسنده ارتفاع 120 یا  حداقل 100 سانت می‌تواند انتخاب مناسبی برای نرده دیوار ویلا است.

نصب نرده حفاظ روی دیوار ویلا

برای نصب نرده حفاظ روی دیوار ویلا حفاظ روی دیوار از یک سری میلگردها، با اندازه، شکل و نظم خاصی تشکیل شده اند. این میلگرد ها به صورت منظم در یک خط مستقیم به هم وصل می شوند. قسمت انتهایی حفاظ ها تیز و برنده است و بعد از اینکه از طریق جوشکاری به هم وصل شدند، درون کوره پخت قرار می گیرند. سپس حفاظ ها آماده رنگ می شوند. با افزایش رغبت مردم به استفاده از حفاظ روی دیوار، شکل آنها نیز تنوع بسیاری پیدا کرده است.
حفاظ ویلایی بزرگترین تولید کننده حفاظ نرده دیوار همراه با اجرا در سراسر کشور با کادری حرفه ای آماده خدمت گذاری برای امنیت منازل و دفاتر کار شما می باشد.

گونه ای طراحی و ساخته می شوند که به هیچ عنوان راهی برای نفوذ سارق یا فرد مزاحم به درون آن ها وجود نداشته باشد. به عنوان مثال حفاظ آهنی پنجره را به گونه ای طراحی می کنند که علاوه بر ایجاد یک قاب بسیار شکیل و زیبا که موجب شگفتی و زیبایی ظاهری منحصر به فردی به پنجره منزل شما می گردد، با مدل های مختلف و جذاب از جنس با کیفیت و نزدیک به هم می سازند تا نتوان از میان شکاف به وجود آمده به راحتی وارد منزل افراد شد. از آنجایی که جنس این حفاظ ها نیز از جنس آهن می باشد، امکان برش یا خم کردن آن ها و نفوذ به داخل آن ها سخت یا به تعبیری غیر ممکن است.نرده های دور دیوار ویلا انواع مختلفی دارد.

حفاظ شاخ گوزنی که ایمن ترین نوع حفاظ دور دیوار ویلا است به عنوان نرده روی دیوار در حال حاضر هستند طراحی و عرضه میگردد. این حفاظ با تعداد شاخه های تیز شده بسیار بالا امنیت فوق العاده ای دارند. این مدل جهت پوشش سلیقه های مختلف به زیر مجموعه های مختلفی همچون حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای مدرن، حفاظ نیزاری، حفاظ لاله ای، حفاظ شعله ای و انواع دیگر تقسیم شده که به ذکر نام آنها بسنده میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.