دسته‌ها
Uncategorized

راه پله و محافظ ایوان


بالکن ها و بالکن ها قسمتهایی از ساختمان هستند که از اعضای خانواده محافظت می کنند و آنها را در برابر مزاحمان و سارقان محافظت می کنند. ایوان ها و راه پله ها در جلوی ساختمان قرار گرفته اند ، بنابراین انواع نرده راه پله و اتصالات ایوان طراحی و نصب می شود. گروه تولیدی شمال درب نرده های راه پله و ایوان را در طرح های مختلف تولید می کند. شماره تلفن های 56586755-021 و شماره تلفن همراه 09123403540 برای مشاوره تمام وقت در دسترس است. در این مقاله سعی می کنیم انواع اجساد و بالکن ها را به شما معرفی کنیم. برای این منظور انواع اتصالات بالکن و ریل در این قسمت قابل مشاهده است.

سطح نرده ایوان و پله از نظر ارتفاع و شرایط چگونه است؟

ارتفاع بالکن یکی از مهمترین عواملی است که در هنگام طراحی و ساخت باید مورد توجه قرار گیرد. در آینده نه چندان دور ، بالکن و بالکن صخره ای محسوب می شوند که ارتفاع آنها 75 تا 90 سانتی متر است ، این ارتفاع قطعاً کمتر است و بهتر است بین 100 تا 130 سانتی متر باشد. البته زیرزمین باید تمام کف تا سقف را بپوشاند تا از ورود سارقان و هکرها جلوگیری شود. ما این نوع حصار را پوشش می دهیم ، که یک حصار تاشو است (محافظ ایوان و سقف چرخان). عامل مهم دیگر فاصله بین دیوارهای ایوان است. اگر در نظر دارید یک جعبه محافظ داشته باشید ، نقطه این جعبه نباید بیش از 12 سانتی متر باشد. اگر به اطاق زیر شیروانی و گاهی فقط در ایوان دسترسی داده شود ، فاصله بین قطعات نباید زیاد باشد. استاندارد این تراس و بالکن 12 سانتی متر است. بنابراین ، ارتفاع بالکن باید حداقل 110 سانتی متر باشد. توجه داشته باشید که فاصله بین اتاقهای ایوان و جعبه محافظ ایوان نباید از 12 سانتی متر تجاوز کند.

انواع نرده ایوان و پله از نظر مواد و مواد اولیه به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

از نظر طراحی و سبک ، تولیدکنندگان بالکن و تراس در مراحل مختلف در تلاش برای بازاریابی انواع راه آهن توسعه یافته اند. ریل ایوان و راه پله از نظر طراحی:

  • راه پله ها و ایوان های مدرن
  • نرده راه پله و بالکن کلاسیک
  • نرده راه پله و بالکن

پله ها و بالکن های ساده فلزی

بسیاری از شما این نوع حصار ایوان را در ساختمان مشاهده کرده اید که با استفاده از نرده یا ورق حصار به قیمت ایوان یا ایوان ساختمان به رنگهای مختلف رنگ آمیزی شده است. استفاده از مواد اولیه مختلف برای مونتاژ و مونتاژ در ایران کمتر از یک دهه است که استفاده می شود ، بنابراین بیشتر ساختمان ها از این نوع ریل ایوان استفاده می کنند.

ریل ها و ایوان های فولادی

چدن یکی از قطعاتی است که در ساخت درها و سازه های مختلف طی دهه گذشته مورد استفاده قرار گرفته است. ریل راه پله و ایوان فلز یکی از زیباترین سازه های فلزی است که می توانید برای ساختمان خود استفاده کنید. حصارهای فلزی خالص بسیار متفاوت هستند و در عین حال ، می توانید مطمئن باشید که در صورت خرید نرده فلزی از یک شرکت یا کارخانه ، همه شرایط را برآورده می کنید. ایوان های فلزی و نرده های پله اغلب دارای اشکال پیچیده ای با زیبایی و تجمل منحصر به فرد هستند. لولا های ایوانی فلزی مهر و موم شده را می توان در دو سبک آنتیک و لوکس استفاده کرد.

ریل ایوان CNC

خاص و بهترین ریل راه پله و ایوان بهترین آنها محافظ CNC و لیزر جدید است. خطوط و بالکن های نردبان CNC دارای پتانسیل بالایی هستند. یکی از مهمترین مزایای این نوع بالکن و راه پله ، قابلیت درج آرم یا اشکال مختلف با برش لیزری یا CNC است. در عین حال ، با توجه به طرح های موجود برای حفاظت استاندارد ایوان CNC ، قطعاً اندازه گیری بین بخش ها آسان است. یکی دیگر از مزیت های مهم کف و پله برای ساختمانهای روبروی ساختمان این است که در ایوان قابل مشاهده نیستند.

تراس بالکن مدرن

راه پله و بالکن مدرن، یکی از بهترین پله ها و ریل های ایوان است. ما با استفاده از ایده ها و طرح های موجود در مجموعه Saman Dup توانسته ایم زیباترین طرح ها را به سبک مدرن خلق کنیم. سبک و طراحی تراس ها و بالکن های مدرن به شدت به مواد اولیه وابسته است. امروزه اکثر خانه ها دارای ایوان یا تراس کوچک یا بزرگ هستند. ایوان ها و تراس ها نیز بسیار کوچک و محدود هستند و بسیاری از مردم تصور می کنند که این بالکن ها قابل تزئین نیستند. ما انواع ریل و پله ایوان مدرن را برای تزئین و تزئین نما طراحی کرده ایم. نرده ایوان مدرن ، نرده ایوان و پله های کابلی یکی از انواع مدرن ریل ایوان است. اساساً مدرن ترین و جذاب ترین سازه های کابلی می تواند انتخابی مطمئن و مقرون به صرفه باشد.

راه آهن ایوان و راه پله کلاسیک

بالکن های کلاسیک بالکن ، بالکن های قدیمی و نوستالژی های قدیمی را به نمایش می گذارند. انواع مختلف لولا ایوان و ساعتهای کلاسیک در طرح های متنوع تولید می شود و در ادامه تصاویری از بهترین ریل های آنتیک را در اختیار شما قرار می دهیم. از سبک های عتیقه ای مدرن استفاده کنید تا نمای بیرونی ساختمان خود را در بی نظمی نگه دارید. خطوط ایوان مختلف و راه پله های کلاسیک از چوب در طرح چوب ساخته شده است که از نظر ایمنی و زیبایی راه پله های چوبی بسیار ایمن است. پرده های ایوانی کلاسیک یا نرده راه پله اغلب به جای طرح های سنتی یا طرح های چوبی ساخته می شوند. در این روش به جای استفاده از تیرهای چوبی ، از ورق های فلزی به ضخامت 3 تا 5 میلی متر استفاده می شود. اگر می خواهید طرحی خلاقانه و شیک داشته باشید ، می توانید با طراحان تیم نورث متال تماس بگیرید و یک پلکان زیبا و مناسب در مقابل ساختمان خود درخواست کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.