دسته‌ها
Uncategorized

دروازه باغ – دروازه شمالی


اولین قسمت از رویکرد ما به باغ ، طراحی درب باغ است. تأثیر زیباتر شدن درب باغ مهمتر از درب ساختمان است. تصاویری از درهای باغ که در زیر مشاهده می کنید از جمله لوکس ترین درب هایی هستند که برای باغ های مختلف طراحی شده اند. سه نوع مواد اولیه اغلب برای ساخت درهای باغ یا ویلا استفاده می شود. آهن یا آهن ، چوب ، ترکیبی از چوب و فلز

درب باغ آهنی

درب باغ آهنی

دروازه باغ شمالی

درب باغ آهنی

درب باغ فلزی بدون شک با دوام ترین درب باغ است. استفاده از فلز در ساخت درب همیشه باعث افزایش مقاومت درب در برابر شرایط طبیعی مانند نور خورشید و باران و عوامل انسانی مانند نابودی سارقان و مهاجمان می شود. درهای فلزی باغ ، که توسط طراحان حرفه ای ساخته شده است ، می تواند توجه همه را به هر سلیقه ای جلب کند. در تیم تولیدی سامان درب ، انواع درهای باغ را از فلز و چوب می سازیم. این نوع درب باغ ، که در چوبی نامیده می شود ، دارای چهره چوبی است ، اما از فلز ساخته شده است. با جوراب استیل می توانیم انواع درهای باغ را طراحی و تولید کنیم که توجه همگان را به خود جلب کند. بدون شک سلیقه افراد متفاوت است و ما این توانایی را داریم که تمام طرح های درب باغ را طراحی و اجرا کنیم. ساخت درب باغ با فلز می تواند آسان و ارزان یا سفارشی و لوکس باشد. نکته ای که هنگام خرید درب باغ باید به آن توجه کنید ، هزینه خرید درب باغ است ، این قیمت می تواند تاثیر زیادی در قیمت باغ شما هنگام فروش داشته باشد. در میان درهای فلزی باغ نیز یک درب باغ ارزان وجود دارد. 2 نوع درب باغ ارزان وجود دارد. درب باغ از پروفیل و ورق و در باغ از پروفیل یا قطعات ساخته شده ساخته شده است. یکی از مهمترین عواملی که هنگام ساختن درب باغ باید به آن توجه کرد ، مقاومت در برابر پوسیدگی درب و ایمنی درب است. با توجه به وجود آب در باغ ، داشتن کیفیت و کیفیت رنگ و سایر مواد مصرفی بسیار مهم است.

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ یکی از قدیمی ترین درهای باغ است. در گذشته استفاده از درهای باغ به دلیل هزینه کم و در دسترس بودن چوب رایج بود. درهای چوبی باغ دارای اشکالات بزرگی هستند و امروزه افراد کمی از آنها استفاده می کنند. کنجکاوی ، کم رنگ بودن ، امنیت پایین درب های چوبی و قیمت بالای چوب باعث کاهش چوب به عنوان درب پارکینگ شده است. برای کسانی که قصد استفاده از درهای چوبی را دارند ، توصیه می کنیم از طراحی درهای باغ و تیم طراحی صابون دیدن کنند. این درها از درهای چوبی ساخته شده اند و به جای استفاده از تیرهای چوبی ، از قطعات فلزی با همان شکل و اندازه استفاده می شود. رنگ درهای چوبی قطعا زیبا تر و با دوام تر از رنگ چوب است. نوارهای موجود در چوب نیز توسط استادان رنگ ایجاد شده است.

درب باغ ارزان

درب باغ ارزان

درب فلزی باغ ارزان

همانطور که در بالا ذکر شد ، درهای ارزان باغ نوعی درهای فلزی باغ هستند که از پروفیل و ورق ساخته شده اند. شکل این درب باغ معمولاً بسیار ساده است. کرکره های این درها از پروفیل ساخته شده اند و فضای داخلی این درها را با انواع کاغذهای ساده و سیستماتیک می پوشانند. وزن یک درب فلزی ساده باغ بیشتر از سایر درها است ، اما این نوع درب باغ نسبت به سایر درها مقرون به صرفه است زیرا از قطعات گران قیمت استفاده نمی کند. وقتی همه درهای باغ تولید می شوند ، اگر شما یک تولید کننده آماتور هستید یا تجهیزات مناسب را ندارید ، مطمئناً یک درب با کیفیت و ایمن دریافت خواهید کرد. نوع دوم درب باغ ، درب باغ است که از قطعات فلزی و دیگر قسمت های گل ساخته شده است. درب فلزی باغ یکی از زیباترین درهای باغ است. این درها همچنین برای موارد دیگر مانند باغ ویلا و ویلا استفاده می شود. جلوی درب فلزی باغچه بسیاری از مردم به دلیل زیبایی خود تصور می کنند که قیمت این درب باغ نسبت به سایر درها بیشتر است ، قیمت درب های فلزی حک شده باغ به سادگی یک درب باغ زیبا و در مقایسه با سایر درها است. از درهای فلزی مناسب تر است.

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

مدلهای باغ درها مدلهای مختلفی وجود دارد که هر کدام از مواد مختلف ساخته شده اند. هر درب باغ ویژگی های خاص خود را دارد. قیمت درب باغ بستگی به مصالح به کار رفته و ویژگی ها و نکات درب باغ دارد. همانطور که در قسمت بالا ذکر شد ، برخی از درهای باغ ، به ویژه درهای باغ ویلا ، به مراقبت و زمان بیشتری در هنگام ساخت و طراحی نیاز دارند. نحوه محاسبه دقیق هزینه درب باغ برای محاسبه دقیق هزینه درب ، وزن درب را از سازنده بخواهید و آن را در قیمت هر کیلو ضرب کنید. با استفاده از این روش می توانید محاسبه دقیق تری از هزینه درب باغ داشته باشید. هزینه رنگ آمیزی درب باغ ، از نوع الکترواستاتیک ، 4000 تن در کیلوگرم است. برای رنگ آمیزی کوره ، تمام اتصالات درها باید با مواد مخصوصی مهر و موم شوند تا از پوسیدگی درب در طول زمان جلوگیری شود. مهرها در رنگهای معمول ساخته نمی شوند. هنگام خرید ، تمام قسمتهای درب باید شماره گذاری شده و صورتحساب بسته شود. در برخی موارد ، آهنگران معمولی پس از صورتحساب با خریدار ، هزینه خم ها و هزینه برخی از ابزارها و اتصالات را محاسبه می کنند. در صورت امکان ، از فروشنده بخواهید به شما اطلاع دهد که درب باغ کامل و آب بندی شده است. درب تک یا دو نفره ، ابعاد و اندازه ، درب باغی قطار یا اتوماتیک هیچ تاثیری در قیمت درب باغ ندارد. متأسفانه هنوز سودجویانی هستند که اندازه گیری های یک تکه و دو تکه را بهانه ای برای افزایش قیمت قرار می دهند.

رنگ درب باغ

یکی از عوامل مهم در زیبایی درب باغ ، رنگ درب باغ است. در ابتدا ، بسیاری از مردم فکر می کنند رنگ درب باغ مهم نیست. این طرز فکر کاملاً اشتباه است ، استفاده از فناوری و تجربه باعث شده است که باغ به طرق مختلف طراحی شود. امروزه یکی از پرکاربردترین تکنیک های نقاشی پتینه باغی است. در این روش ابتدا باید در فر را رنگ آمیزی کرد ، صرف نظر از رنگی که انتخاب می کنید ، نکته مهم استفاده از پتینه است ، درب باید در فر رنگ شود ، درب باغ بعد از رنگ آمیزی اجاق گاز ، مطابق سلیقه خریدار و دستور دهید ، پتینه به طور شایسته در اتاق های پوشیده از قلم کار کند. به این ترتیب اتاق های لوکس درب به راحتی شناسایی شده و نمای زیبایی به درب باغ شما می بخشد. طرح چوب یکی از زیباترین رنگهای کاری برای درهای باغ است. این نوع رنگ معمولاً روی سطوح صاف و پروفیل های ساده اعمال می شود. به این ترتیب درب باید با دست رنگ شود. ابتدا ، درب با یک پوشش محافظ به نام Zed Zang پوشانده شد. پس از خشک شدن ، رنگ روغن روی کف در می کشد و در مراحل پایانی ، تکه های چوب توسط ابزارهای دست ساز ایجاد می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.