دسته‌ها
Uncategorized

اردواز شیروانی – درب شمالی اردواز شیروانی محصول 09121431055


ارواز شیروانی – فلز ارواز امروزه یکی از بهترین گزینه ها برای درهای ورودی و درهای خودرو در ساختمان است.

اردواز شیروانی

اردواز چیست؟

اردواز نوعی از مواد معدنی است که به عنوان دروازه ساختمانها در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار گرفته است. سر درب نام فارسی اردواز است. مقاومت پودر به دلیل الیاف و سیمان زیاد است. با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد اولیه خوب در همه صنایع ، از ورق های فلزی غیر آهنی به عنوان مواد اولیه برای ساخت قاب درب استفاده می شود. تبدیل بادامک از سیمان به ورق های فلزی رنگی زیبا برای زیباسازی نمای ساختمان انجام می شود. ورقه های آرد دارای اشکال مختلف هستند. شیب اردواز بر اساس تعداد پله های اردواز است.

سقف خانه

در این مقاله خواهید خواند

انواع آرد

انواع آرد

انواع زیادی پودر وجود دارد که می تواند به عنوان پوشش در ساختمان ها و پارک ها استفاده شود.

سقف خانه

پودر سیمان

کمپینگ سیمان اولین نوع رنگی است که بدون رنگ سیمان رنگ آمیزی شده است. این نوع کاغذ اردوگاهی به ندرت در شهرها استفاده می شود. این نوع پودر در ساختمان ها استفاده نمی شود زیرا قابل شستشو نیست.

اردوگاه های آهنی

ورق های فلزی سالها بتن را در مقابل ساختمان قرار داده اند. تفاوت در روشنایی و رنگ اجاق مزیت استفاده از فلز به جای ورق سیمان است. ورق های قوسی و فلزی رنگی کم رنگ در کابینت ، کابینت ، تابلو فرش و حمام استفاده می شود. این ورق ها در ضخامت ها و رنگ های مختلف موجود می باشند.

سقف شیروانی بالای در

با توجه به نیاز Gemen ، تیم تولیدی سامان درب از سال 2015 تولید کننده انواع اردواز (دروازه بان) است. طیف وسیعی از پوشش ها را با پرسنل متخصص و مجرب طراحی می کند و تولید می کند ، مانند پنجره های جلو و دیوارهای ساختمان (زهکشی) ، سقف ویلا و سقف.

آرد بالای در

برای مشاوره رایگان و دیدن نمونه های جدید اردواز و درب های ساختمان می توانید با شماره 56586755-56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

درب سقف ارواز

عملکرد سقف و درب

ایمنی و زیبایی دو عامل مهم در عملکرد ساختمان ها و درها هستند. استفاده از مواد اولیه مرغوب تأثیر بسزایی در عملکرد اردواس دارد. اردواز همیشه بخشی از ساختمان است که در معرض آلودگی هوا قرار دارد. توجه داشته باشید که گرد و غبار موجود در هوا می تواند باعث تلاطم و تلاطم شود ، بنابراین استفاده از مواد اولیه و رنگ کوره ساختار شما را تقویت می کند.در برابر آلودگی ، برف و باران مقاومت بیشتری داشته باشید.

ارواز بالای درب شیروانی

انتخاب شراب یکی از مواردی است که خریدار باید به آن توجه کند. در انتخاب رنگ اردوگاه قبل از کشته شدن با رنگ اردوگاه دقت کنید.

درب سقف ارواز

این یک نقطه مهم در تعقیب کمپ و مسدود کردن آن در حین حرکت دوربین و شیروانی است. استفاده از پوشش مناسب می تواند با استفاده از پروفیل های ضخامت 2.5 میلی متر با پوشش مناسب ، دوام سیستم شما را افزایش دهد.

اردواز شیروانی

در دسترس بودن سیستم شیب و کانال مناسب برای رواناب باران یکی از مهمترین عوامل در اجرای شهرک و سقف وسیع و عریض است. این امر به ویژه هنگام برنامه ریزی برای استفاده از چنین سازه ای به عنوان سقف شیروانی بسیار مهم است. البته ریختن آب باران می تواند آرامش خاطر را به ارمغان بیاورد. آنها باید آب باران را که از رودخانه بیرون می آید ، دیده باشند. زهکشی مناسب و زهکشی مناسب از عوامل م forثر در هدایت آب باران از ناودان است.

اردواز شیروانی

مشخصات فنی اردواز

اردواز می تواند فشارهای 150 تا 200 گره در متر مربع را تحمل کند. کمپ های موجود در بازار در ابعاد 30 60 60 سانتی متر در بسته های 10 تا 17 موجود است. کمپ در قالب یک ورق ساده و ماه شکل تولید شده و به صورت مرحله به مرحله تکمیل می شود. اردواز در چند مرحله تولید می شود. خریدار می تواند جهت سفارش رنگ مورد نظر با شماره 09123403540 تماس بگیرد. رنگ آتش سوزی ها به صورت رسوب دهنده الکترواستاتیک است.

مزایای مقاله های کمپ

کاغذ کمپ به دلیل فشار زیاد خواصی مشابه سنگ دارد. اردواز بسیار سبک و بسیار مقاوم است. در برخی موارد ، سبک بودن سقف ، مانند زلزله یا هر ناودان ، بسیار زیاد است. نصب سریع ، قیمت مناسب ، تنوع رنگ بتنی ، بدون بیمه ، زیبایی صورت از مزایای ملحفه های کمپ می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.