دسته‌ها
Uncategorized

درب آکاردئونی چهار تاشو سه گل ⭐️ قیمت 1400


دروازه های اصلی برای حفاظت و حفظ خانه ها، درب آکاردئونی سه گل چهار تا شده آن ها هستند. این نوع حفاظ به دلیل طراحی و سطح ایمنی مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد. نام دیگر این درب حفاظ آکاردئونی سه لوزی چهار منحنی است.

قیمت درب آکاردئونی سه گل و چهار لولا
نصب سپر آکاردئونی چهار باند سه گل

مهم نیست که درب شما چقدر بزرگ باشد، شرکت هایی که انواع حفاظ آکاردئونی را متناسب با درب شما ارائه می دهند، نگهبان مورد نظر را ارائه می دهند. این نوع درب بیشتر در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. چون برای زندگی کردن درب آکاردئونی به عنوان یک مدافع، فضای کمی را اشغال می کند.

حفاظ آکاردئونی حدود سه یا چهار گل تا شده چی میدونی؟

شاید در نگاه اول تصور کنید که همه انواع درب آکاردئونی طرح و شکل یکسانی دارند، اما این درست نیست. محافظ آکاردئون سه گل چهار تا شده نوعی درب با سه ردیف رمپ و چهار ردیف لولا است.

در چنین سازه درب، مصالح به کار رفته در عین حفظ زیبایی از استحکام و دوام بالایی برخوردار است. مواد تشکیل دهنده آن از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و به راحتی پوشیده نمی شود.

نکته مثبت این نوع حفاظ در 4 ردیف نسبت به طرح های دیگر می باشد. 4 تا کردن حفاظ آکاردئونی سه لوزی چهار لوزی می تواند شما را از هر خطری محافظت کند. اگر چندین حلقه بین آنها وجود داشته باشد، راهی برای صاف کردن حلقه ها وجود ندارد.

نصب سپر آکاردئونی چهار باند سه گل
نصب سپر آکاردئونی چهار باند سه گل

یکی از فواید درب آکاردئونی سه گل چهار تا شده در مقایسه با درب های دو دهانه از حفاظت بالاتری برخوردار است. سه تخت گل تا شده دارای فاصله 5 سانتی متری بین تسمه های ثابت هستند بنابراین ایمنی بالایی را ایجاد نمی کنند.

چه زمانی. درب آکاردئونی سه گل چهار تا شده باز، روکش یک متر و بیست سانتی متر است. این نوع درب در نقش های مختلف به فروش می رسد و برای فضاهای کوچک ایده آل است. اگر به دنبال طراحی فشرده و زیبا برای محافظت از خانه خود هستید. ما یک حفاظ آکاردئونی سه لوزی چهار تا شده ارائه می دهیم.

لینک محتوا https://onlinehefaz.ir/?p=1635

لینک محتوا https://tinyurl.com/y2rhu7uj

لینک محتوا https://cutt.ly/NmC61f7

پست های مرتبط

حافظ شاخ گوزن

حفاظت از دیوار

پله های نرده

درب آهنی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.