دسته‌ها
Uncategorized

سطوح دایره ای لیست سطوح دایره ای


مرحله دور

بدون شک یکی از دلایل استفاده از پله های دایره ای شکل ، زیبایی آن و تأثیر بی نظیر آن در فضای داخلی ساختمان است. از پله های گرد قبلاً در ساختمانهای لوکس استفاده شده است. امروزه راه پله های مدور برای ساختمانهای دوبلکس و ویلا ضروری است. انواع مختلف مراحل دایره ای طراحی و ساخته می شوند. در این بخش انواع مختلف مراحل دایره ای ، به ویژه محصولات شمالی را معرفی می کنیم.

مرحله دور

مراحل ساخته شده از فولاد

انواع مراحل دایره ای

در قسمتهای مختلف ساختمان از پله های گرد یا مارپیچ استفاده می شود. خارج از ساختمان ، پله های گرد ، پله های اضطراری ، پله های حیاط خلوت ، پله های دور مغازه و اینها انواع مراحل هستند. ما بیشتر به پله های دایره ای یا پله های منحنی در ساختمان توجه می کنیم. مراحل مدور فلزی مراحل دایره ای چوبی پله های گرد سنگی بین پله های گرد مختلف ، پله های گرد فلزی و پله های گرد چوبی جذابیت بیشتری دارند. پله های فلزی گرد در سبک های مختلف طراحی و اجرا می شوند. پله های فلزی مدور با توجه به سبک به 4 دسته اصلی تقسیم می شوند. پله های گرد فولادی مدرن پله های گرد فولادی لوکس پله های کلاسیک گرد فولادی پله های گرد فلزی ساده

پله های گرد مدرن

مراحل دایره ای مدرن در مجتمع صابون با استفاده از پرتوهای لیزر و CNC ساخته می شود. پله های گرد مدرن یا مشابه پله های سطح پایین با کیفیت بالا و طراحی CNC با روکش پله طراحی و اجرا می شوند. مزایای استفاده از دستگاه های CNC در ساخت پله های مدرن به دلیل طراحی و شکل ، هیچ محدودیتی در ساخت مرورگرها وجود ندارد. پله های گرد لوکس پله های لوکس اغلب در ویلاها و ساختمانهای دو طبقه استفاده می شود. ترکیب قطعات فلزی با ستون های آلومینیومی زیبا یک دور جدید محسوب می شود. زیبایی خیره کننده قطعات فلزی دست ساز و ماشینی ، پله های فلزی حک شده را به یک پله فلزی عالی و با دوام تبدیل کرده است. فرصت استفاده از امواج و قطعات زیبا در صحنه های دایره ای در نگاه اول توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. رنگهای زیبا همراه با زمینه مشکی ، پتینه و برگ طلا این زیبایی را دو چندان کرده است. Weekly Round Climb جدیدترین و به روزترین پله ها را طراحی و اجرا کرده است. علاوه بر طراحی های کنونی ریل های ریلی گرد ، ما مهندسین و معماران عزیز مفتخریم که تمام طرح ها را به صورت دقیق و مفصل انجام می دهیم. پله های گرد فلزی ساده در برخی قسمت های ساختمان می توان از پله های گرد استفاده کرد. سطوح اضطراری و ناشران پردیس محبوب ترین پروفایل های با مشخصات بالا و آسان برای استفاده هستند. یک دایره فلزی ساده بسیار ارزان تر از سایر مدل ها و مراحل دایره ای است. سرعت ساخت ، بار سبک ، ایمنی و استحکام بالا از مزایای استفاده از یک دایره فلزی ساده است.

پله های گرد فولادی دودویی

این تصور که پیشرفت در ساخت پله های فلزی به دلیل ساختمانهای دوبلکس و ویلا است ممکن است گمراه کننده نباشد. در سال های اخیر به دلیل رونق و ساخت ویلاهای دو طبقه و سه طبقه ، تقاضا برای طراحی راه پله های فولادی دو طبقه (پله های گرد دو طبقه) و ساخت ویلا به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. شکل ساختمان و نوع معماری به کار رفته در ساختمان تأثیر بسزایی در طراحی در سطح دوبلکس دارد. در ساختمانهایی که از گچ و ابزار روی سقف استفاده می کنند ، راه پله های راه راه آهنی یک گزینه عالی است. برای سهولت انتخاب نردبان جدید مناسب ساختمان خود ، ما عکسهای مختلف سرپرستان و ناشران جدید را برای استفاده شما بارگذاری کرده ایم.

پله های گرد

نحوه ساخت دایره ، استفاده از مواد اولیه ، ابعاد دایره و جزئیات نحوه ایجاد دایره از جمله عواملی است که بر قیمت دایره تأثیر می گذارد. به طور کلی هزینه انواع پله بستگی به سازنده و سازنده آن دارد. کارخانه های معروف و ساده هرگز از مواد اولیه بی کیفیت استفاده نمی کنند زیرا تاریخ و نام تجاری برای آنها از مصالح بی کیفیت با ارزش تر است. جدا از این مسائل ، قیمت پله ها با توجه به وزن و نوع مواد مصرفی تعیین می شود. به عنوان مثال ، برخی از مقاطع بزرگ از فولاد و آلومینیوم ساخته شده اند که می توانند از فولاد ساخته شوند. آلومینیوم قطعاً از کیفیت بالاتری برخوردار است و گرانتر از چدن است. پله های فلزی گرد را به متر یا متر مربع خریداری کنید.

کوهنوردی دور

نحوه ساخت نردبان فولادی بر بار تأثیر می گذارد. پله های گرد (به ویژه پله های گرد در ساختمان) معمولاً از صفر تا 100 در محل پروژه کشته می شوند. برای نصب پله های دایره ای فولادی ، تمام مراحل توسط سازنده قطار پله ای انجام می شود. بهتر است پله ها و پله های مدور را دیر یا همزمان با کف ساختمان نصب کنید. پله های مدور زیباترین پله های دایره ای ابتدا نصب می شوند ، بقیه پله های دایره ای مطابق این ستون ها نصب می شوند. مشخصات پله های استیل پله های فلزی برای ساخت پله های فلزی جزئیات پله های فلزی جزئیات پله گرد شامل جوشکاری ، نحوه اتصال قطعات و رنگ آمیزی پله ها است. چسباندن و تا شدن قطعات فلزی یکی از مهمترین موارد در زمینه ساخت نردبان گرد است. مفاصل اتاقها اغلب دارای گوشه های تیز و خمیده است. تمیز کردن و اتصال قطعات فولادی ضد زنگ و فلز بسیار مهم است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.