دسته‌ها
Uncategorized

Iron Gate مهر ماه حفاظت از فلز قیمت 25 اکتبر 1400⭐️ حفاظت آنلاین

این مقاله پیامدهای استفاده از محافظ ها را بررسی می کند درب آهنی (درب استیل) و عوامل موثر بر قیمت.
تا به امروز ، امنیت یکی از نیازهای اساسی بشر است. برای برآوردن این نیاز اساسی همیشه آمادگی بهتری لازم است.

حفاظت آنلاین فقط برای نردبان با کیفیت اولیه

بر اساس گزارش های پلیس ، سارقان ابتدا می خواستند خانه هایی با امنیت پایین را شناسایی کنند. و آخرین مانع برای ورود به ساختمان ورودی است. به همین دلیل باید حداکثر قدرت و استحکام را برای او در نظر گرفت.

فرم محاسبه قیمت درب فلزی

سرویس درب استیل

حمل و بارگیری دروازه های فولادی در تمام مناطق تهران و کراچی رایگان است.

جوش درهای فولادی به صورت جفت انجام می شود.

جمع هزار تومان

لیست قیمت درب استیل قسمت 1 25 اکتبر 1400

ردیف شرح خدمات و کالا واحد قیمت تک (توماس)
01-05-2018 درب فلزی ساده کیگ 55
2 ساخته شده از درب چدنی کیگ 62
3 درب استیل مدرن کیگ 56
4 درب استیل CNC کیگ 70
5 درب استیل لوکس کیگ 74
16 اکتبر 1400 فهرست قیمت درهای فلزی درجه 1 منتشر شده است

سکوت با باز و بسته شدن آکاردئون مزایای این حفاظت آنلاین

در گذشته تنها درهای ساختمان از ورود افراد ناخواسته به ساختمان جلوگیری می کرد. وقتی وارد خانه می شوید ، درهای فلزی اولین قسمت دید است. در این زمینه ، ارزش توجه به ظاهر او را دارد. امروزه تمرکز بر زیبایی ساختمان طبیعی است و انتخاب طرح مناسب می تواند تأثیر عمیقی بر ظاهر ساختمان بگذارد.

درهای فلزی را می توان در ساختمان های مختلف مانند ادارات ، مشاغل ، اقامتگاه ها و غیره استفاده کرد. انتخاب یکی از مهمترین مواردی است که باید با دقت انتخاب شود. با تماس با مشاوران حرفه ای ما می توانید از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

با خرید درب فلزی می توانید از ایمنی شاخ گوزن برای افزایش ایمنی ساختمان استفاده کنید.

درب آهنی
درب ورودی منزل

25 اکتبر 1400 لیست قیمت درب فلزی درجه 2

ردیف شرح خدمات و کالا واحد قیمت تک (توماس)
01-05-2018 درب فلزی ساده کیگ 54
2 ساخته شده از درب چدنی کیگ 60
3 درب استیل مدرن کیگ 54
4 درب استیل CNC کیگ 64
5 درب استیل لوکس کیگ 67
لیست قیمت درهای فولادی درجه 2 منتشر شده در 16 اکتبر 1400

ویژگی های درب های فولادی و عوامل موثر بر قیمت این درب های فولادی

به طور معمول ، درهای فلزی نسبت به درب های دیگر مانند درهای چوبی از دوام بیشتری برخوردارند. به همین دلیل ، ممکن است انتخاب خوبی برای شما باشد. با انتخاب این نوع درب می توان به راحتی به اولین هدف یعنی حفظ حداکثر امنیت دست یافت.

از دیگر مزایای آن می توان به طول عمر نسبت به درب های چوبی و .. اشاره کرد. شما می توانید از این درب ها به مدت طولانی با یک قیمت واحد استفاده کنید. شایان ذکر است که سایر ویژگی های فلزی مانند رنگ براق بالا نیز ذکر شود.

بر اساس این ویژگی ، می توانید رنگ دلخواه را متناسب با نمای ساختمان خود سفارش دهید. همچنین ، نگران زنگ زدگی در مناطقی با رطوبت بالا نباشید ، حتی اگر پودر الکترواستاتیک رنگی باشد (بعداً بیشتر توضیح خواهیم داد).

انتخاب درب مناسب باید با آگاهی کامل انجام شود ، بهتر است قبل از هر اقدامی ، تمام تحقیقات را با دقت انجام دهید. ما در زیر انواع و قیمت درها را مورد بحث قرار داده ایم و می توانید برای راهنمایی دقیق تر از متخصصان ما مشاوره بگیرید. لطفا به ما بپیوندید.

ورودی ویلا
درب ورودی منزل

انواع درب استیل و قیمت

در گروه صنعت آنلاین ، از بالاترین کیفیت مواد برای ساخت انواع درها استفاده می شود. پروفیل های متداول پروفیل هایی با سطح مقطع 60 * 40 میلی متر هستند. متداول ترین انواع درب فلزی به دسته های زیر تقسیم می شوند.
1) درب های فولادی مدرن
2) درب های فولادی
3) درب های فولادی CNC

درهای فلزی مدرن ؛ اگر از طرفداران معماری کوچک هستید ، این درها برای شما مناسب است. این درهای فلزی زیبا و در عین حال جذاب هستند. و توسط طراحان آموزش دیده ، مجموعه امنیت آنلاین به تمام ویژگی های زیبایی از جمله اندازه در طراحی می پردازد. این درها نه تنها زیبا هستند بلکه به راحتی می توان آنها را محکم کرد.

درب های فولادی ؛ درهای فلزی نقطه مقابل درهای مدرن هستند. این درها با جزئیات بسیار عالی طراحی شده اند و طرفداران زیادی دارند. یکی از مهمترین عوامل قیمت این درها تعداد زیاد گل های فلزی حکاکی شده است. طبیعتاً چنین درهایی به دلیل وزن زیاد و طراحی پیچیده بسیار گران هستند. بیشتر آنها در ساختمانهای مسکونی استفاده می شوند.

درب های CNC – با درب های CNC ، می توانید پیچیده ترین درها را طراحی و تولید کنید. قطعات مورد نیاز در این مدل بر روی ورق های CNC برش خورده است. و امکان ایجاد درب با مدلهای زیاد در این دسته از درها وجود دارد. شما می توانید طرح دلخواه خود را انتخاب کنید تا ما دقیقاً یک درب را برای شما بسازیم.

درب توقف آهنی
درب توقف آهنی

25 اکتبر 1400 لیست قیمت درب فلزی درجه 3

ردیف شرح خدمات و کالا واحد قیمت تک (توماس)
01-05-2018 درب فلزی ساده کیگ 46
2 ساخته شده از درب چدنی کیگ 52
3 درب استیل مدرن کیگ 46
4 درب استیل CNC کیگ 58
5 درب استیل لوکس کیگ 60
لیست قیمت درهای فولادی درجه 3 منتشر شده در 16 اکتبر 1400

جوشکاری

به حرارت دادن دو قطعه از مواد فلزی یا غیر فلزی با یا بدون بهم پیوستن مواد ، جوشکاری می گویند. حداکثر تعداد نقاط جوش متصل کننده دو قطعه چهار عدد است. هر نقطه تماس باید برای بدست آوردن حداقل قدرت مورد نیاز باشد درب آهنی از هر دو طرف گیر کرده است. در بازار به این روش جوش دو طرفه می گویند.

بسیاری از صنایع به اصطلاح جوش دو طرفه قطعات را در یک جهت متصل می کنند. این دیوارهای جانبی یک طرفه با کیفیت پایین به خوبی تحمل نمی شوند و عملکرد مورد نظر را انجام نمی دهند. علاوه بر استفاده از بهترین ابزارها و تکنیک ها ، استفاده از بهترین متخصصان نیز ضروری است.

متداول ترین و بهترین روش های جوشکاری جوش CO2 و جوشکاری الکترود است. جوشکاری الکترود چند مرحله ای نسبت به ذوب CO2 کارآیی کمتری دارد. گلهای تولید شده توسط آن بسیار ضعیف هستند. علاوه بر این ، میزان جوشکاری ایجاد شده توسط این روش اتصال زیاد است.

در مقایسه با روش جوشکاری الکترود ، مدل جوش CO2 به معنی عدم جوش است. علاوه بر این ، این روش بهترین جوش را از نظر نرمی و استحکام ایجاد می کند.
برای دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان با ما همراه باشید.

درب ورودی منزل
درب ورودی منزل

رنگ آمیزی

پس از اتمام جوشکاری ، تمام نرده ها و نخاله ها باید تمیز شوند. اما اکثر تیم های تولید کننده پس از مرحله وام دهنده ، تمام زباله ها را در آشفتگی به اتاق نشیمن می فرستند. خطر آسیب به رنگ در اثر رنگ آمیزی جزئی با جوش و لک افزایش می یابد. در این حالت ، خطر آسیب دیدن اتاق با گذشت زمان افزایش می یابد.
به این ترتیب قطعه ارزش خود را از دست می دهد و باید تعویض شود. تکنیک های پودری الکترواستاتیک و رنگ آمیزی روغن دو روش رایج نقاشی هستند.

رنگ کوره ای یا الکترواستاتیک نسبت به رنگ روغن مقاومتر است و به دلیل نسبت کیفیت و قیمت گزینه بهتری است. کیفیت و مقاومت رنگ پودری الکترواستاتیک یا کوره چند مرحله ای بالاتر از رنگ روغن است. متأسفانه برخی از گروه های محصول قطعات خود را با روغن رنگ می کنند و با نام تجاری به مشتری می فروشند. تمام قسمتهای اتاق با روش خاصی از رنگ آمیزی با پودر الکترواستاتیک پوشانده شده است.

با تجهیزات ویژه ، سطح حصار را با رنگ می پوشانیم. و با کمک برق ، رنگ پودر کاملاً روی آن قرار دارد درب آهنی بلعیده شد. در مرحله نهایی ، درب به مدت 15 دقیقه در فر قرار می گیرد. و سپس آن را از خانه بیرون کردند. به دلیل مخالفت شدید با این روش نقاشی ، یکی از بهترین تکنیک های نقاشی محسوب می شود. برای اطلاع از قیمت و مشاوره تماس بگیرید.

صنعت حفاظت آنلاین

گروه صنعتی حافظ آنلاین از سال 1399 با مناسب ترین تجهیزات و به روزترین سیستم ها فعالیت می کند. محصولات این گروه محصول شامل درب آهنی، محافظ پنجره و ایوان ، در آهنی ، راه پله ، محافظ شاخ گوزن و در آکاردئون. نسل جدید فناوری و روش های جدید در تولید محصولات استفاده شده است. از بهترین و با تجربه ترین افراد در این محصول برای تولید محصولات با کیفیت استفاده می شود.

تیم تولید آنلاین 4500 متر در ماه دارد. یکی دیگر از جنبه های این گروه صنعت ، قابلیت صادرات به تمام نقاط کشور است. ما به طور شبانه روزی کار می کنیم تا از نیازهای شما حداکثر استفاده را ببریم.

حفاظت در صنعت فلزات آنلاین هدف اصلی ایجاد ایمنی ، زیبایی و قیمت مناسب برای شما دوستان عزیز است. مفتخریم که می توانیم با انجام پروژه های بزرگ در این صنعت در مدت زمان کوتاه نیازهای شما را برآورده کنیم. امیدواریم این مقاله به شما در انتخاب درب مورد نظر شما کمک کرده باشد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ویژه می توانید با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

چگونه درب فلزی را بچرخانیم؟

تمام CO2 جوش داده شده یک جوش دو طرفه است.

قیمت درب فلزی چگونه محاسبه می شود؟

وزن و ابعاد درب فلزی با توجه به طراحی انتخاب شده توسط مشتری.

چگونه می توانیم درب فلزی را به صورت آنلاین سفارش دهیم؟

برای راهنمایی با مشاوران ما با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۴۳۱۰۵۵ تماس بگیرید.

درب های فولادی در کدام طرح ها ساخته می شوند؟

فولاد خالص ، مدرن ، CNC و لوکس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.