دسته‌ها
Uncategorized

door درب آکاردئونی با چهار پرچ مخفی


درب آکاردئونی پرچ مخفی چهار گل درهای آکاردئونی موجود در بازار را می توان یکی از معتبرترین آنها دانست ، زیرا علاوه بر تعداد زیادی گل ، شکاف های اصلی به طور کامل توسط بندهای دو نفره پشتیبانی می شوند و برای سارقان غیرقابل دسترسی است.

تعداد گلها یا رزها عامل مهمی در اندازه گیری ایمنی درب آکاردئونی است.

درب آکاردئونی پرچ مخفی چهار گل

سطح ایمنی درب آکاردئونی چهار فرو رفتگی مخفی است

ایمنی درهای آکاردئونی توسط عوامل متعددی تعیین می شود. یکی از مهمترین عوامل ایمنی و کیفیت این درها تعداد گل یا ریواس استفاده شده در آنها است. بر این اساس ، درب آکاردئونی پرچ مخفی چهار گل یکی از مطمئن ترین درهای آکاردئونی موجود در بازار است.

چهار ردیف لوزی فولادی ، دو تسمه مستقیم که شکاف اصلی را به طور کامل می پوشاند ، و استحکام ، دوام و ایمنی بی نظیر قاب وجود دارد. درب آکاردئونی چهار قایق دارای شکافهای مخفی هستند.

تراکم گل و فاصله کم بین چاقوها تمام شکاف ها را پر می کند و این نوع درها علاوه بر عالی بودن ، حداقل نفوذی است ، اما از طرف دیگر این مقدار زیاد می تواند هزینه طراحی و تولید چهار را افزایش دهد. گل ها. درب آکاردئونی پرچ. پنهان شدن.

اما در هر صورت ، اصل اساسی امنیت این است که ایمنی هرگز نباید فدای قیمت آن شود ، بنابراین اگر می خواهید امنیت زیادی با زیبایی چشم نواز داشته باشید ، محافظت از در و آکاردئون بهترین انتخاب برای چهار حلقه مخفی است. به

مهمترین مزایای درب و حفاظت از آکاردئون ، چهار تخته با پرچ های مخفی است

امکان افزودن بستهای محکم 5 میلیمتری ، چگالی بالا و فاصله کوتاه بین بستهای عمودی ، قاب و قاب بسیار محکم ، قفلهای مخفی و لولا های سه تکه از مهمترین مزایای درب آکاردئونی پرچ مخفی چهار گل است.

علاوه بر این ، در این دربی می توانید طراحی ، طراحی و اجرای طرح های چشم نواز و سلطنتی را انجام دهید. در حقیقت ، با پنجره های بزرگ ، پله ها و چهار پرچ مخفی ، که در آن خطر سقوط و افتادن زیاد است ، می توان به ایمنی نهایی دست یافت ، به ویژه برای افراد مسن و کودکان.

به طور کلی ، چهار متخصص مجرب در طراحی و ساخت درب های رادیویی ، دروازه بان و درهای آکاردئونی بهترین گزینه برای بهبود امنیت ساختمان های مسکونی و برج های شلوغ و مناطق حساس تجاری و تجاری محسوب می شوند.

الزامات محاسبه ارزش درب آکاردئونی پرچ مخفی چهار گل

ارتفاع ، عرض و نوع طراح مورد استفاده در درهای آکاردئونی نقش مهمی در هزینه آنها دارد. بر این اساس ، هنگامی که عرض و ارتفاع درب آکاردئونی با چهار احیاء مخفی افزایش می یابد ، وزن درب سنگین تر و گران تر می شود.

در همه این موارد و البته امروز به دلیل آشفتگی بازار امکان ارائه قیمت ثابت وجود ندارد ، اما به طور کلی قیمت یک متر مربع درب آکاردئون به طور متوسط ​​6000 تن تا 2 برآورد می شود. میلیون. تومان. هم اضافه شد.

طراحان مبتکر و متخصصان مجرب در طراحی و تولید درب آکاردئونی در شرکت حافظ آنلاین آماده تولید انواع درب و محافظ آکاردئونی از جمله درب و محافظ آکاردئونی می باشند.

پیوند کوتاه https://onlinehefaz.ir/؟p=3188

پیوند کوتاه https://tinyurl.com/5fbe57pw

پیوند کوتاه https://cutt.ly/5WWmYYf


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.