دسته‌ها
Uncategorized

در آکاردئون سه گل چهار پرچ مخفی ed️


تولیدکنندگان طرح و درب آکاردئونی جهت رفع نقاط ضعف و ارتقاء کیفیت این درب ها درب آکاردئونی سه گل چهار دنده تاشو مخفی آنها دریافتند که بالاترین سطح امنیت قدرت و کارایی است. این امر به دلیل پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از درهای آکاردئونی است و نقاط قوت و ضعف آنها آشکارتر می شود.

آکاردئون درب سه گل چهار دنده تاشو مخفی

درب آکاردئونی مستطیل شکل سه گل با پرچ مخفی چیست؟

به طور کلی درهای آکاردئونی مثلثی از رایج ترین انواع و انواع درب و محافظ آکاردئونی هستند درب آکاردئونیمحافظ آکاردئونی سه گل چهار تایی یکی از پنهان ترین احیاء ها است ، زیرا در حالی که این درب زیبایی و کارایی درهای آکاردئونی مثلثی را دارد ، اما در مدلهای استاندارد هیچ گونه ضعف احتمالی ندارد. تمام نقاط ضعف در این نمونه مورد ارزیابی قرار گرفت و سرانجام در و محافظ تقویت شد و
عدم تحمل طراحی و ارائه می شود.

یکی از نقاط ضعف آشکار برخی از درب های آکاردئونی ، مقاومت کم اتصال دهنده های عمودی است. علاوه بر این ، فاصله بیش از 5 سانتیمتر بین حلقه ها ، قرار دادن صافی را آسان می کند و در صورت کمی فشار ، تسمه ها تمایل بیشتری برای خم شدن دارند و به سارقان اجازه نفوذ می دهند.

تفاوت محافظ آکاردئون در سه گل ، چهار چین ، پرچ مخفی است

چهار چارچوب احیای پنهان در طراحی و ساخت سه درب آکاردئونی رومبوس ، ضعف هایی که باعث محافظت نگهدارنده یا درب در برابر سارقان شده بود ، بهتر برطرف شده است. از آنجا که کمربندها با تا شدن به هم متصل می شوند ، این امر نه تنها قاب را محکم می کند بلکه احتمال لیز خوردن را نیز کاهش می دهد. از سوی دیگر ، با دو برابر شدن بند مستقیم ، نمی توان با پنهان کردن رقبای اصلی و بازکردن ترک ها ، به آن نفوذ کرد. بنابراین ، بی دلیل است که درب آکاردئون را با بالاترین ایمنی و قدرت به عنوان دربی مخفی در سه گل و چهار ضربه در نظر بگیریم.

علاوه بر همه موارد فوق ، می توان ایمنی آن را با افزودن قفل مخفی در این در تا حد زیادی افزایش داد ، تا حدی که بسیاری از کارشناسان این حوزه معتقدند پیشرفته ترین دستگاه های ضد سرقت به همان اندازه قوی خواهند بود. و شکست ناپذیرتر.

اطلاعات بیشتر در مورد سه درب آکاردئونی Rambus با چهار پرچ مخفی

علاوه بر زنگ ، محافظ های آکاردئونی مخفی سه لوزی چهار خم در رنگ ها و اندازه های مختلف موجود است ، نصب می تواند ایمنی و امنیت قسمت های مختلف ساختمان را افزایش دهد. انواع کاربردها برای محافظ های آکاردئونی و درهای آکاردئونی احیا شده سه بعدی شرح داده شده است. از تأمین امنیت پله ها و پنجره ها تا شناسایی فضای لازم برای فروشگاه و دفتر ، می توان از این درها و محافظ ها به زیبایی استفاده کرد. تا حد امکان. حاضر.

علاوه بر ایمنی و دوام فوق العاده این درب و حفاظ ، طراحی و ساخته شده است تا شرایط آب و هوایی شدید را تحمل کند و نیازی به نگهداری و مراقبت خاصی ندارد. علاوه بر این ، این درها را می توان در انواع رنگ های شومینه و رنگ های چشم نواز رنگ آمیزی کرد.

پیوند کوتاه https://onlinehefaz.ir/؟p=2909

پیوند کوتاه https://tinyurl.com/med2d3an

پیوند کوتاه https://cutt.ly/tQ4OeN8


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.