دسته‌ها
Uncategorized

در آکاردئونی سه گل پرچ مخفی دو برابر ⭐️


درب آکاردئونی مناسب ترین گزینه برای افزایش سطح ایمنی و امنیت در ساختمان های آپارتمانی امروزه است درب آکاردئون سه گل پرچ مخفی دو برابر یکی از رایج ترین نمونه های حفاظت از آکاردئون ، تا شدن قسمت بالا و پایین و البته ایجاد بندهای دوتایی و پرچ های مخفی برای افزایش سطح ایمنی است.

درب آکاردئون سه گل پرچ مخفی دو برابر

از درب آکاردئونی دو میخ پرچ گل سه گانه چه می دانید؟

درب آکاردئونی دو گوش تاشو مثلثی یکی از رایج ترین نمونه های ریتم پنهان به نام پرچ مخفی است. درب آکاردئونی سه لوزی با پرچهای مخفی دو طرفه نیز شناخته شده است. این در با وجود طراحی ظاهری ساده ، در برابر دخالت سارقان بسیار قوی است. این به این دلیل است که در طراحی و ساخت از سه ردیف اره فولادی 30 * 60 استفاده شده است که ویژگی های ضد سرقت به آن بخشیده است ، به ویژه اینکه سارقان اول کاملاً مخفی شده بودند و حتی سارقان حرفه ای نیز با تمام تجهیزات خود نمی توانستند این کار را انجام دهند. وارد شوید و به اهداف آنها برسید.

از دقت ، استحکام و دوام فوق العاده ای در طراحی و ساخت درب آکاردئونی سه رومبوس استفاده شده است ، اما افزودن قفل مخفی به این درب می تواند امنیت بیشتری را به همراه داشته باشد و حافظه راحت تری را برای شما به ارمغان بیاورد.

مزیت کاشت محافظ آکاردئونی دو ضلعی با پرچ های مخفی

کمبود فضا در آپارتمان های امروزی همه جنبه های زندگی انسان را در بر می گیرد و ایمنی نیز تفاوتی با آن ندارد. به دلیل محدودیت فضای موجود در آپارتمان ها ، درها و محافظ ها باید به گونه ای انتخاب شوند که چندان جادار نباشند و مطمئناً با طراحی و دکوراسیون ساختمان همخوانی داشته باشند. به

یک درب آکاردئونی مثلثی با دو پرچ مخفی انتخاب ایده آل است زیرا دارای دو خم در بالا و پایین است ، از بندهای مستقیم استفاده شده در آن ، سه ردیف روبان و البته دو بند و ایجاد یک پرچ مخفی برخوردار است. از طرف دیگر ، ظاهر کمی رنگارنگ تر است ، زیبایی را می توان افزایش داد و ترکیبی از قدرت و زیبایی را می توان هماهنگ با سایر قسمت های ساختمان ایجاد کرد.

جزئیات آکاردئونی ، سه گل ، دو چین ، پرچ مخفی

اگرچه اولین و مهمترین هدف از نصب درب مثلثی یا حفاظ آکاردئونی ، افزایش ایمنی و امنیت درها و پنجره ها ، تراس ها ، پارکینگ ها و موارد مشابه است ، اما سه موضوع بی شمار وجود دارد: اتاق های آکاردئون با دو پرچ مخفی لبه. از آن به عنوان جداسازی قسمت های مختلف ساختمان یا مغازه استفاده شده است و علاوه بر ارائه بازخورد به کاربران ، دکوراسیون داخلی ساختمانها را نیز افزایش داده است.

در حالت باز ، یک در آکاردئون با سه گل ، دو روتر تاشو و مخفی می تواند تا یک متر و بیست سانتی متر را بپوشاند و شما می توانید از آن برای حفظ حداکثر قدرت ، زیبایی و عدم تحرک در فضای مورد نظر استفاده کنید. محل. مال خودت را بساز. علاوه بر این ، درهای آکاردئونی در طرح ها و رنگ های متنوع زیبا هستند و فرصت هایی را برای انتخاب های متنوع ایجاد می کنند.

پیوند کوتاه https://onlinehefaz.ir/؟p=2922

پیوند کوتاه https://cutt.ly/hQ4P877

پیوند کوتاه https://bit.ly/383ixF9


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.