دسته‌ها
Uncategorized

گارد شاخ گوزن – گارد شاخ گوزن 09121431055


نگهبان شاخ گوزن

حفاظ شاخ گوزنی اولین مدل محافظ دیوار است که به دلیل لبه و میله های برنده متفاوت و کاربردی تر از سایر محافظ های دیوار است. به دلیل محبوبیت مورچه های گوزن ، بسیاری از مردم از این نوع حفاظت استفاده می کنند. در این مقاله می خواهیم نحوه ساخت و نصب محافظ شاخ گوزن را بدانید.

مهمترین مشکل خریداران گوزن تنوع و قیمتهای خاصی است که توسط فروشندگان و مشاوران ارائه می شود. تولید محافظ شاخ گوزن یک کار ویژه است ، بنابراین خریدار باید از آن به عنوان یک کلمه اساسی استفاده کند تراکمبه Wco2به رنگ الکترواستاتیک با هم آشنا بشیم. این عوامل به همراه وزن ساعت گوزن یک متری می تواند به شما در انتخاب قطار شاخ گوزن با قیمت واقعی کمک کند.

حفاظت از شاخ گوزن و جزئیات اولیه

رویکرد محافظ شاخ گوزن ؛ به تعداد میله های استفاده شده در هر پنل دو متری شاخ گوزن می گویند. در صورت خرید حلزون گوزن از سازنده ، تراکم شاخ گوزن نامحدود است. معمولاً از تراکم 8 تا 13 برای شاخ گوزن استفاده می شود. تراکم و تعداد کف دست در حفاظت از شاخ گوزن بسیار مثر است.

از جوشکاری استفاده کنیدco2 با تولید محافظ مورچه گوزنی جوش CO2 یک نوع جوش صنعتی است که برای اتصال قطعات فلزی غیر استاندارد استفاده می شود. با توجه به اینکه در هر متر حدود 150 نقطه جوش برای مورچه های گوزن وجود دارد ، استفاده از جوش CO2 مهم است. با توجه به هزینه بالای دستگاه های جوش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از شاخ گوزن برای تولید جوش الکترود استفاده می کنند. مهمترین مانع برای استفاده از الکترود اجتناب از اتصالات است که تورم را افزایش می دهد.

پوشش پودری الکترواستاتیک ؛علاوه بر رنگهای مایع معمول ، روکش پودری وجود دارد که با اسلحه روی سطح مورد نظر اسپری شده و سطح فلز را در دمای 220 درجه می پوشاند. پوشش پودری همچنین برای استفاده و سمپاشی الکترواستاتیک شناخته شده است. از آنجایی که رنگهای مایع نمی توانند نور خورشید و رطوبت را به طور همزمان تحمل کنند ، استفاده از رنگ فر یک گزینه عالی برای محافظت از مورچه های گوزن است.

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، ما یک اصطلاح رایج برای حفاظت از شاخ گوزن ایجاد کرده ایم. اگر به ما می گویید شاخ گوزن نسل جدیدی از محافظان روی دیوار است و در مقایسه با سایر محافظان بسیار ایمن است ، در صورت تمایل می توانید آن را در این قسمت بخوانید. ایمنی داخلی و خارجی ساختمان

در این مقاله بیشتر تمایل داریم مقاله هایی در مورد نحوه خرید کیفیت ، قیمت و محافظ شاخ گوزن بنویسیم. نکات مهمی که باید هنگام خرید شاخ گوزن رعایت کنید: وزن ، نوع رنگ و حفاظت از شاخ گوزن نهنگبه شاید این س questionال در این بخش مطرح شود که آیا تراکم حفاظت از شاخ گوزن بر قیمت حفاظت از آهو تأثیر نمی گذارد؟ باید بدانید که رویکرد شاخ گوزن فقط یک نام برای انتخاب نوع سبد گوزن نیست. از آنجا که محافظ شاخ گوزن یک محصول ثبت شده نیست و هر سازنده یک نوع و سبد گوزن را تولید می کند ، حتی با فرض اینکه دو تولید کننده از نوع میلگرد یکسان استفاده کنند ، تعداد واحدها منجر به وزن محافظ گوزن می شود. اثر

نگهبان شاخ گوزن

نگهبان شاخ گوزن

عوامل موثر بر هزینه حفاظت از مورچه های گوزن

وزن محافظ مورچه گوزن

وقتی از شاخ گوزن س askedال می شود ، مهمترین فاکتور مورد توجه خریدار ، وزن شاخ گوزن در متر است. شاخ گوزن از ریبو ساخته شده است. چگونه ریبر خرید کیلویی دارد و چگونه محافظ شاخ گوزن را در متر می فروشد ، این واقعیت که این محصول مطمئناً وزن مواد اولیه را بر حسب متر می فروشد ، تأثیر زیادی بر قیمت نگهبانان گوزن دارد. یکی از دلایل سردرگمی خریدار در مورد قیمت این است که وزن شاخ گوزن در متر را بررسی نمی کند. بنابراین ، در سوال قیمت ، ارتفاع ، چگالی و وزن به طور همزمان ارجاع داده می شود.

مثال : ارتفاع محافظ شاخ گوزن با ارتفاع 100 سانتی متر و تراکم 10 ردیف چقدر است؟ پس از پذیرش قیمت شاخ گوزن ، قطعاً وزن هر متر را درخواست می کنیم. این یک راه عالی برای پرسیدن قیمت است. پس از انتخاب مکانی برای خرید ، مطمئن شوید که وزن دقیق هر متر شاخ گوزن یا صورتحساب نهایی را درخواست می کنید. این از سبک و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند.

رنگ محافظ شاخ گوزن

حفاظت از شاخ گوزن در هر متر پس از وزن ، دومین تأثیرگذارترین قیمت حفاظت از گوزن حفاظت از شاخ گوزن است. همانطور که گفته شد ، رایج ترین رنگهای مایع موجود در بازار در برابر باران و آفتاب مقاوم نیستند. بهتر است از رنگهای الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و حرارت بر روی دیوارها برای بازگرداندن محافظت از شاخ گوزن استفاده کنید. استفاده از رنگ فر نیز نیاز به مهارت دارد. تیم تولید صابون ، قبل از رنگ آمیزی ، ابتدا چربی روبان را برداشته و سپس آن را می چرخاند. به این ترتیب قدرت طولانی تر می شود. نقاشی دیوار شاخ گوزن بر روی دیوار بسیار مشکل است.

نوع جوشکاری محافظ مورچه گوزنی

در هر متر مورچه گوزن 150 نقطه جوش وجود دارد. این قطعات گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی از میله ها فقط یک نقطه تماس دارند ، بنابراین در مقایسه با جوشکاری با کیفیت بالا CO2 در مقایسه با جوشکاری الکترود ، نوارها باید به طور کامل به صنعت وصل شوند. کیفیت جوشکاری CO2 یا جوشکاری الکترود به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. به دلایل فنی ، شاخ گوزن به صورت رنگ به فروش می رسد و وجود گل جوش باعث می شود که شاخ گوزن شکل بگیرد. استفاده از جوشکاری الکترود برای تولید حفاظت از شاخ گوزن اشتباه نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.