دسته‌ها
Uncategorized

راه پله – دروازه شمالی | مراحل ساخته شده از فولاد


حصار پله ها

پله ها یکی از عناصر اساسی ساختمان هستند. در سالهای اخیر انواع پله ها طراحی و تولید شده است. بسته به مصالح مورد استفاده ، سطوح را می توان به دو دسته اصلی تقسیم کرد. برای پله های ساختمان بلند و ساختمانهای بلند یا برای فضای داخلی. ریل نردبان دو طبقهبه ریل نردبان دو طبقهبه صعود از پله ها صعود همراه با چرخاندن راه آهن پله ها آنها در ساختمانهای ویلایی استفاده می شوند. از پله های صاف اغلب در ساختمانهای بلند استفاده می شود که بر نمای بیرونی و داخلی آن تأثیر نمی گذارد. هنگام طراحی و ساخت سطوح مختلف ، سعی می کنیم از طرح های ساده تر و مدرن تر استفاده کنیم. همانطور که گفته شد ساختمانهای ویلا دو طبقه و کم ارتفاع هستند نردبان نردبان گرد و ریل پله پیچ خورده آنها مورد نیاز هستند و فرصت طراحی و طراحی راه پله دو طبقه چیزی است که می تواند فضای داخلی ساختمان را به شدت تغییر دهد.

گروه تولیدی شمال دارب بیش از 15 سال است که استانداردهای مختلف را طراحی و تولید می کند. رتبه بندی واریانس بالا این ادعا را تأیید می کند. برای استفاده از مشاوره رایگان می توانید در ساعات اداری با شماره 56586755-021-57 تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری با شماره های 09123403540 و 09124403540 تماس بگیرید. بیش از 1400 مدل پله لوکس و پله لوکس طراحی و اجرا شده است و تصاویر این پله ها در سایت قرار می گیرد. راه آهن نردبان شمال دروازه

مراحل ساخته شده از فولاد

روکش راه پله های فلزی

پله های لوکس

راه آهن فولادی شمالی

مراحل و اهمیت ساختمان

علاوه بر راه پله های ساختمان ، ویلاها ، ساختمانهای بلندمرتبه و اداری که از ساختمانهای دو طبقه و پله های گرد یا پله های خمیده نیز استفاده می کنند ، مانند پله هایی برای یکدیگر مورد نیاز است. در مورد طول حصار ، ارتفاع ریل عابر پیاده و رعایت استانداردهای لازم برای بستن همه قاتلان مراقب یکدیگر باشید. در این مقاله سعی می کنیم نحوه محاسبه سطح ساختمان و مواد اولیه را به شما اطلاع دهیم.

خروجی های سطح CNC

راه آهن سطح تابش

ریل نردبان دو طبقه

راه پله زیبا

راه آهن سطح لوکس

روکش پله فلزی لوکس

راه آهن سطح لوکس

پله های لوکس می توانند نقش اصلی را در طراحی داخلی ساختمان ایفا کنند. نقش پله های مدور ، راه پله های دو طبقه و پله های راه پله قابل توجه است. سطوح مختلف پیاده روها در طول سالها هم در نردبان مدرن و هم در نردبان لوکس تغییر کرده است و در طبیعت ایمنی نردبان افزایش یافته است. تمرکز اکثر طراحان بر جلوی حصار است. مهمترین عامل تأثیرگذار بر زیبایی پله ها حصار است. به دلیل این واقعیت ، انتخاب حصار مناسب بسیار مهم است.

نردبان لوکس

نردبان لوکس

قیمت نردبان

پله ها با توجه به مصالح مورد استفاده ارزش گذاری می شوند. در ساخت پله ها از قطعات فلزی یا آلومینیومی استفاده می شود. به طور طبیعی ، هزینه نردبان های فولادی حک شده ارزان تر از پله های مشابه است. قطعات کوچک و متوسط ​​تا 30 سانتی متر را می توان با چدن ساخت ، اما به دلیل وزن زیاد ، قطعات بزرگ را می توان با استفاده از آلومینیوم ریخته گری کرد. قطعات آلومینیومی گرانتر از فولاد هستند. هزینه پله ها بستگی به نوع مصالح به کار رفته در پله دارد.

وزن پله ها

به طور کلی نمی توان عدد معینی را وزن طبیعی نردبان تعریف کرد. پله ها باید طوری طراحی شوند که پس از نصب و اتصال به پله ها دچار لرزش نشوند. پله های ارتعاشی نامنظم هستند و در واقع راننده در محاسبات طولی و مقطعی پله ها اشتباه کرده است.

راه آهن عالی سطح لوکس

ریل نردبان دو طبقه

  1. از جوشگاه راه پله ها ، مخصوصاً نردبان های گرد و راه پله های دو طبقه استفاده کنید و از جوشکاران و افراد بی تجربه برای نصب پله برای کاهش هزینه ها استفاده نکنید. راه پله های فلزی دارای ابعاد خاصی هستند و می توان آنها را با استفاده از قسمت های پروفایل مونتاژ کرد و بسیاری از مردم فکر می کنند که نصب پله بسیار آسان است.
  2. نقاط اتصال و ستون هایی که حصار را پشتیبانی می کنند یکی از مهمترین قسمت های نردبان هستند ، بنابراین حتماً از توصیه های متخصصان و شرکت های تخصصی استفاده کنید تا هنگام ساخت پله ها اتصالات را در جای خود نگه دارید. برای نجات مفاصل این بخش از راه آهن ، تیم تولید دارب شمالی ، بازدیدها و مشاوره های ارزشمندی را در اختیار شما قرار داده است. در طراحی راه پله های جدید ، انواع مختلف ستون ها به کف و دیوارها متصل شده و با یک درپوش پوشانده شده است. برخی پوشانده شده است.
نرده-پله-طلا-حک شده-فولاد

نردبان فلزی مشکی طلا

3- فاصله استاندارد مورد استفاده در پله ها نباید بیش از 11 سانتی متر باشد. به خاطر داشته باشید که پله ها از نظر فیزیکی در برابر باران محافظت می شوند و نصب پله ها همیشه ایمن است و خطر سقوط از ریل را جدی می گیرید. حصار پله ها

گروه تولیدی شمال دارب طیف وسیعی از ریل های خروجی ایمن و استاندارد را بر اساس دانش فنی کارگران و ابزارهای کاربردی مانند دستگاه های تراشکاری ، حکاکی و برش لیزری ، قطعات لوکس و مدرن فولادی طراحی و تولید کرده است. ما انجام می دهیم. پله های ساختمان را بسازید. هدف از نصب راه پله حفظ ایمنی و جلوگیری از سقوط است.

حصار-گام آسان

مراحل با توجه به کاربر به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

  • راه پله آسان
  • نردبان نردبان گرد
  • ریل پله را خاموش کنید

راه پله آسان ریل پله طلایی

راه پله آسان

معمولاً از پروفیل و قوطی ساخته می شود. از پله های ساده اغلب برای ساختمانهای بلند و ساختمانهای آسانسور استفاده می شود. درک کلی بر این اصل استوار است که یک راه پله ساده فقط توسط قوطی و پروفیل قابل استفاده است. امروزه قطعات و تیرهای فلزی حک شده هر دو زیباتر هستند و ممکن است گزینه بهتری برای طراحی متوسط ​​نسبت به پروفیل ها باشند. در ادامه تصاویر مختلفی از انواع پله ها را در سایت مشاهده خواهید کرد.

نردبان گرد

نردبان گرد

در ویلاها یا ساختمانهای دو طبقه ، پله ها تأثیر مستقیمی بر فضای داخلی ساختمان و دکوراسیون دارند. در حین ساخت و طراحی اقلام نردبان گرد یا خطوط راه پله را کوتاه کنید علاوه بر تجهیزات پیشرفته مانند دستگاه های برش لیزری ، دستگاه های جوشکاری co2 و فرهای رنگی الکترواستاتیک ، استفاده از تخصص خلاقانه و خلاقانه برای ساخت تزئینی یکی از مهمترین جنبه های یک ساختمان دو طبقه است. به

نردبان لوکس

سطح استانداردهای مدرن

راه آهن عالی سطح لوکس

مرحله سیم پیچ

سطوح و انواع مراحل دایره ای

انواع مختلفی از پله های گرد ، راه پله های دو طبقه ، راه پله ها ، پیاده روها و راه پله ها در ساختمان های مختلف وجود دارد. در این قسمت ابعاد و درجه بندی پله ها را به شما معرفی می کنیم. راه پله های فلزی را می توان از درهای چدنی ، ساخته شده از درهای چدنی ساخت.

مراحل ساخته شده از فولاد

مراحل ساخته شده از فولاد

مراحل ساخته شده از فولاد

راه پله دو لنگه

در مورد پله های دو قطبی ، بهتر است شعاع داخلی پله ها را حداقل به 55 سانتی متر محدود کنید. برای یک پله با شعاع خارجی 250 سانتی متر و عرض پله 100 سانتی متر ، وزن برآورد شده هر متر 100 کیلوگرم است. مصالح به کار رفته در پله های دو محوره پروفیل 40 * 40 برای کف پله ها و ورق های 10 میلی متری برای صفحات جانبی است.

راه آهن سطح لوکس طلایی

اتصال دهنده های فلزی ساخته شده در شمال

نرده نردبان جعبه ای دو قطبی

پله های جعبه ای دو محوره ، ارتفاع هر متر 140 کیلوگرم است. شعاع بیرونی 250 سانتی متر و عرض مراحل 100 سانتی متر است. مصالح استفاده شده در این نوع راه پله ها با توجه به نوع ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان متفاوت است. ضخامت ورق های جانبی 4 تا 6 میلی متر و ورق های روکش 4 میلی متر است. مشخصات مفید برای کف پله ها 40 * 40 است. پله های فلزی پله های فلزی قیمت پله های فلزی زیبا

نردبان نردبان گرد

نردبان زیر شافت (نردبان شفت میانی))

شعاع داخلی این نوع نردبان گرد نباید از 85 سانتی متر کمتر باشد. وزن تخمینی این نوع نردبان 115 کیلوگرم است. این نوع نردبان برای پله هایی با شعاع 250 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر مناسب است. دیوار جانبی این نوع راه پله های دایره ای شکل 6 میلی متر است. کف نباید کمتر از 4 میلی متر باشد.

مراحل ساخته شده از فولاد

نردبان کنسول تک شافت

شعاع داخلی نردبان تک قطبی 70 تا 85 سانتی متر است. شعاع خارجی این نوع نردبان 150 سانتی متر است. وزن تخمینی این نوع نردبان 90 کیلوگرم است. ورق های 4 میلی متر تا 8 میلی متر برای ورق های جانبی مورد نیاز است. ضخامت پوشش کف 4 میلی متر و نوع پروفیل مورد استفاده 40 60 60 سانتی متر است. پله های کنسول تک شافت اغلب به عنوان پله برای ساختمان های اداری استفاده می شود.

راه آهن نردبان شمال دروازه

ریل نردبان میله مرکزی بریده شده است

یک پله مدور با میله برش برای پله هایی با شعاع 95 تا 115 سانتی متر ایده آل است. ریل نردبان گرد قطبی مرکزی برش 95 کیلوگرم بر متر دارد. عرض ایده آل برای چنین نردبانی 100 سانتی متر است. مصالح به کار رفته در این نردبان لوله ای به ضخامت 8 میلی متر و ورق های جانبی 4 میلی متر است. انواع پروفایل 40 * 40 و 40 * 60 در اکثر نردبان ها است.

مراحل ساخته شده از فولاد راه آهن سطح لوکس

راه پله نوار محیطی

نردبان نزولی در اطراف لوله 75 سانتی متر تا 95 سانتی متر در محیط است. مواد مورد نیاز برای این نوع ریل نردبان لوله ای با قطر 90 میلی متر برای ورق های 4 میلی متر است. پروفیل های 20 * 30 برای کف پله ها نیز لازم است. به طور کلی مصالح به کار رفته در پله ها به شرایط و نوع جواهرات بستگی دارد. در تمام پله ها می توانید از زیباترین و جذاب ترین قطعات فلزی استفاده کنید. انواع مختلف پله را می توان با قطعات فلزی زیبا و تازه ساخته شده ساخت. مهمترین مزایای استفاده از قطعات فلزی ، حصارها یا قطعات فلزی تا شده عبارتند از به موقع بودن الگوها ، درجه بالای طراحی ، سبکی و زیبایی دیوار فلزی حک شده.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.